ENDERUPLNL

Půjčovna lodí a koloběžek Klokočí

Český ráj

Loděnice Půjčovny Klokočí v Malé Skále. Přímo u vjezdu do obce Malá Skála od Turnova

GSM:+420 601 540 540
E-mail:lode@klokoci.cz
Web:www.klokoci.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Půjčovna lodí a koloběžek v Malé Skále na řece Jizeře v Českém ráji.
 
 

Nejatraktivnějším výletem po řece Jizeře je trasa Malá Skála – Dolánky na kánoi nebo raftu s návratem na koloběžce po cyklostezce Jizera.


Půjčovna lodí


Lodě a rafty Vám přistaví do kteréhokoli místa na řece Jizeře a z libovolného cíle Vaší plavby si vodácké vybavení opět odvezou. Půjčovna lodí Jizera – Farma Klokočí má stálou základnu na Malé Skále. Přijďte si vychutnat plavbu po nejhezčím úseku řeky. Po dopoledni stráveném plavbou po Jizeře můžete navštívit okolní skalní města, která ukrývají vyhlídky, pískovcové jeskyně a zříceniny hradů.
Přijďte se svézt po nejhezčím úseku řeky, právě v Českém ráji meandruje Jizera do největší dvojité zákruty na celém jejím toku. 

Půjčovna koloběžek


Na koloběžkách se můžete vydat kamkoli po celém Českém ráji. Vedle oblíbené cyklostezky Greenway Jizera, kterou využijí (vzhledem k rovinatému terénu) především rodiny s dětmi a senioři, je možné koloběžku také zapůjčit na celodenní výlety po Českém ráji. Nechat se například prázdninovým cyklobusem společně s koloběžkou vyvézt na kopec a zpátky do údolí Jizery se vydat po nenáročné trase s gravitací v zádech. Půjčovny koloběžek Klokočí najdete na Malé Skále a v obci Dolánky přímo na březích řeky Jizery. U obou základen je vlastní parkoviště pro zákazníky, kde bezplatně zaparkujete.

Související články

 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load