ENDERUPLNL

Lanový park a půjčovna Ostružno

Český ráj

GSM:+420 778 964 074
E-mail:topsports@topsports.cz
Web:www.lanovyparkostruzno.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Lanový park Ostružno nabízí nespočet outdoorových aktivit. Zaměřuje se především na rodinnou rekreaci, školní skupiny či firemní klientelu, aktivity jsou vhodné pro každou věkovou kategorii.
 
 

Lanový park a půjčovna Ostružno v Českém ráji je vhodný jak pro malé dětí od 4 - 5 let (dle výšky a odvahy), tak pro dospělé. Malé děti doprovází instruktor nebo rodič. Dospělí se zabaví při jednodenních vstupech nebo větších akcích. V ceně vstupu do parku jsou i venkovní hlavolamy pro každého, kuželky, střelba z praku, disc golfový koš a hod, mini ping pong, lukostřelba, vzduchostřelba, šlapací kárky, elektrokola, horská kola, koloběžky. 

Vybavení je možné zapůjčit vždy ve stejnou dobu, jako je otevřený lanový park (10 - 19 hod.), ideální je rezervovat si aktivitu on-line nebo telefonicky + 420 778 964 074. 

LANOVÉ PŘEKÁŽKY 

14 x lanová překážka (výška 1-4 m nad zemí, průběžné jištění) 

5 x visutá lanovka (výška 1-4 m nad zemí, průběžné jištění) 

JAK TO U NÁS FUNGUJE? 

Vstupné do lanového parku zahrnuje 1x absolvování lanové dráhy s úvodní instruktáží a školením. Vstup není časově omezen, pobyt v parku nelze přerušit. Po absolvování lanové dráhy či lukostřelecké bitvy si může návštěvník vyzkoušet doplňkové aktivity půjčovny, které se poskytují zdarma k zakoupené vstupence na lanový okruh či lukostřeleckou bitvu s bezpečnou výbavou. 

PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ - koloběžky, horská kola, paddleboardy, kolečkové brusle - centrum Powerslide, elektrokola Rockmachine, elektrokoloběžky, skákací boty, longboardy, šlapací káry, kroket, petanque, discgolf, kolečkové lyže a více.

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY - mini stolní tenis, šerm na kladině, slack-line, střelba z obřího praku, indiánské foukačky, discgolf, lukostřelba, laserový biatlon. 

VÝUKA IN-LINE A CYKLISTIKY 

Vstup možný od pěti let věku a minimální výšky 100cm. 


KONTAKTNÍ OSOBA 

Ing. Lukáš Netík 

topsports@topsports.cz 

+420 778 964 074 

www.lanovyparkostruzno.cz 


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load