ENDERUPLNL

Lanový park Ostružno nabízí nespočet outdoorových aktivit

Český ráj

Zaměřuje se především na rodinnou rekreaci, školní skupiny či firemní klientelu, aktivity jsou vhodné pro každou věkovou kategorii.
 
 

Lanový park a půjčovna Ostružno v Českém ráji je vhodný jak pro malé dětí od 4 - 5 let (dle výšky a odvahy), tak pro dospělé. Malé děti doprovází instruktor nebo rodič. Dospělí se zabaví při jednodenních vstupech nebo větších akcích. V ceně vstupu do parku jsou i venkovní hlavolamy pro každého, kuželky, střelba z praku, disc golfový koš a hod, mini ping pong, lukostřelba, vzduchostřelba, šlapací kárky, elektrokola, horská kola, koloběžky. 

Vybavení je možné zapůjčit vždy ve stejnou dobu, jako je otevřený lanový park (10 - 19 hod.), ideální je rezervovat si aktivitu on-line nebo telefonicky + 420 778 964 074. 

LANOVÉ PŘEKÁŽKY 

14 x lanová překážka (výška 1-4 m nad zemí, průběžné jištění) 

5 x visutá lanovka (výška 1-4 m nad zemí, průběžné jištění) 

JAK TO U NÁS FUNGUJE? 

Vstupné do lanového parku zahrnuje 1x absolvování lanové dráhy s úvodní instruktáží a školením. Vstup není časově omezen, pobyt v parku nelze přerušit. Po absolvování lanové dráhy či lukostřelecké bitvy si může návštěvník vyzkoušet doplňkové aktivity půjčovny, které se poskytují zdarma k zakoupené vstupence na lanový okruh či lukostřeleckou bitvu s bezpečnou výbavou. 

PŮJČOVNA SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ - koloběžky, horská kola, paddleboardy, kolečkové brusle - centrum Powerslide, elektrokola Rockmachine, elektrokoloběžky, skákací boty, longboardy, šlapací káry, kroket, petanque, discgolf, kolečkové lyže a více.

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY - mini stolní tenis, šerm na kladině, slack-line, střelba z obřího praku, indiánské foukačky, discgolf, lukostřelba, laserový biatlon. 

VÝUKA IN-LINE A CYKLISTIKY 

Vstup možný od pěti let věku a minimální výšky 100cm. 


KONTAKTNÍ OSOBA 

Ing. Lukáš Netík 

topsports@topsports.cz 

+420 778 964 074 

www.lanovyparkostruzno.cz 


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load