ENDERUPLNL

Urbanglass - skleněné figurky

Český ráj

Hubálov 21, 294 11

Telefon:+420 326 789 368
GSM:+420 603 213 339
E-mail:info@sklenene-figurky.cz
Web:www.sklenene-figurky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Naše malá rodinná sklářská firma funguje od roku 1991. O tři roky později jsme začali zaměstnávat několik domácích zaměstnanců. Během naší existence jsme spolupracovali nebo dodnes spolupracujeme i se samostatnými sklářskými výrobci (květiny, bižuterie,...). Naší prioritou byly od začátku pestrost a rozmanitost celé produkce, díky čemuž se dnes můžeme pyšnit nejedním oceněním a spokojenými zákazníky, kteří se stále vracejí. Také proto se snažíme neustále zdokonalovat, vymýšlet originální výtvory a učit se novým postupům výroby.
 
 

Vyrábíme skleněné figurky vinuté, tažené i foukané, reklamní předměty, skleněné dárky dle Vaší specifikace, firemní loga, sportovní a soutěžní ceny. Na přání Vám vyrobíme a sestavíme originální skleněné betlémy, u nás najdete i jiné adventní a zimní motivy, skleněné přívěsky, figurky s popisem, skleněná zvířátka, jaká si jen dovedete představit a miniatury téměř všech zvířátek světa, sběratelské sady a figurky pro sběratele dle atlasů, figurky sportovců, různých profesí a mnoho dalšího.

Námi vyráběné figurky tváříme u plynového kahanu ze skleněné kompozice (tyčoviny, výhradně českého výrobce). Postupným navíjením a protahováním, spojováním a oddělováním, vznikají postavičky a předměty nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Při výrobě dbáme od počátku na detail, výtvarný dojem i na celkové precizní zpracování. Většina zakázek je především tuzemských, ale své zákazníky si naše figurky našly po celé Evropě, v Rusku, Americe i Austrálii.


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load