ENDERUPLNL

Omezení akcí v souvislosti s krizovým opatřením vlády

Český ráj

Vzhledem k tomu, že od pondělí 5. října 2020 vstoupí v platnost krizové opatření vlády omezující mimo jiné konání hromadných akcí, rádi bychom Vás upozornili, že se může dotknout i některých akcí uvedených na našich stránkách. My se samozřejmě budeme snažit o co nejrychlejší aktualizaci dat, přesto Vás prosíme, abyste při plánování svého programu brali na nové opatření zřetel.
 
 

Opatření vlády zakazuje hromadné akce konané v počtu vyšším než deset osob ve vnitřních prostorech staveb a v počtu vyšším než dvacet osob ve vnějších prostorech, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na svatbě, prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství, a pohřbu, a odstup od jiných osob menší než 2 metry. Dále zakazuje koncerty, divadelní představení a jiná umělecká představení a slavnosti, při kterých se převážně zpívá, včetně zkoušek.

Dále omezuje jiná umělecká představení, při kterých se nezpívá, a to takto: představení se může zúčastnit maximálně 500 diváků a mezi přítomnými musí být dodržena vzdálenost 2 metry, případně musí být účinkující osoby od účastníků odděleny nepropustnou zábranou bránící šíření kapének (např. plexisklo). Každý návštěvník musí mít určeno místo k sezení, na kterém se převážně zdržuje. V prostorech konání těchto akcí se zakazuje podávat nebo prodávat potraviny včetně pokrmů a nápojů. 

Více informací naleznete v přiloženém Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření.


 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load