ENDERUPLNL

Ubytování v Českém ráji

Český ráj

Pařezská Lhota 3
Jičín, 506 01

GSM:+420 777 559 291
+420 776 640 640
E-mail:info@pensionceskyraj.cz
Web:www.pensionceskyraj.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 13
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Penzion se nachází 5 min. chůze od skalního hradu Pařez a vstupu do Prachovských skal.
 
 

Rodinný penzion nabízí ubytování v Prachovských skalách v Českém ráji. Ubytování se nachází v obci Pařezská Lhota, v krásném a klidném prostředí. Prachovské skály jsou vzdáleny jen deset minut chůze od penzionu. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké. V penzionu je možný také pobyt se psem (na pokoji č. 4).

Vybavení penzionu

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů. Mytí nádobí pro hosty je zajištěno v myčce. WiFi internet je zdarma v celém objektu. V zahradě je k dispozici venkovní posezení, dětské hřiště a ohniště. K zapůjčení je přenosný zahradní gril.


Hosté si mohou vybrat z následující nabídky pokojů:

Pokoj 1 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky je dále vybaven stolkem s křesly, rozkládacími židlemi, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, uvymadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač). Do pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3-mi dětmi.

Pokoj 2 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela) je dále vybaven sedačkou, stolkem, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. V koupelně je sprchový box, umyvadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 3 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 4 – pokoj v přízemí s dvoulůžkem a možností přistýlky

Pokoj v přízemí s dvoulůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač)

Jídelna a společenský prostor

Jídelna se nachází v přízemí domu (samostatný vchod zvenčí). K dispozici je malá chladnička, elektrická konvice, MW trouba a bílé nádobí. Pitná voda je zavedená poblíž vchodu před touto místností (kohoutek venku). V jídelně není kuchyňský kout, používání přenosných vařičů ve všech prostorách objektu není povoleno. Mytí použitého nádobí je zajištěno v myčce.

 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load