ENDERUPLNL

Český ráj na veletrzích cestovního ruchu

Český ráj

 
 


První měsíce nového roku jsou pro pracovníky Sdružení Český ráj a jejich kolegy v informačních centrech již tradičně ve znamení příprav na nadcházející turistickou sezonu. Jejich součástí je také účast na řadě domácích i zahraničních veletrhů cestovního ruchu.

Český ráj se již v letošním roce představil návštěvníkům na několika významných evropských akcích, například na veletrhu Vakantie Utrecht v Holandsku, ITF Slovakiatour Bratislava, Reise Markt Drážďany, MTT Wroclaw, Freizeit-Touristik-Garten v Norimberku či ITB Berlin.

„Návštěvníci těchto zahraničních akcí obvykle Český ráj najdou v rámci společné expozice zajišťované Českou centrálou cestovního ruchu Czechtourism, a to na stánku Libereckého či Královéhradeckého kraje,“ informuje Jitka Kořínková ze Sdružení Český ráj. „Pro zahraniční návštěvníky máme k dispozici materiály v německé, anglické a polské jazykové mutaci. Zájem je především o tzv. image materiál, který je takovým informačním základem a láká především krásnými fotografiemi našeho regionu. Nabídku doplňují skládačky Hrady a zámky a Skalní města Českého ráje, atraktivní Zlatá stezka Českého ráje či infomapka a katalog Dovolená, který slouží jako manuál s podrobnou nabídkou veškerých služeb“.

Z domácích akcí se Český ráj již tradičně objevuje na veletrhu Go + Regiontour Brno, Holiday World Praha či Infotour Hradec Králové.

Pokud jste žádnou z uvedených akcí nestihli, můžete to ještě napravit. V tomto týdnu – 15. a 16. března – bude mít Český ráj svůj stánek na veletrhu Euroregiontour v Jablonci nad Nisou. Poslední veletržní akcí jarní sezony je pak jeden z nejoblíbenějších tuzemských veletrhů – For Bikes Praha (29. - 31. března, který, jak název napovídá, je určen především pro vyznavače aktivní dovolené.

Velké poděkování za spolupráci při propagaci regionu na uvedených veletrzích patří Libereckému a Královéhradeckému kraji, našim kolegům z Jičína, Mladé Boleslavi, Turnova a dalších informačních center a také regionálním výrobcům, kteří poskytli ceny do návštěvnických soutěží.

 

 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load