ENDERUPLNL

Vodácká ubytovna U Tlusťocha

Český ráj

Vranové 1.díl 47
Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
+420 775 580 398
E-mail:utlustocha@sundiskfamily.cz
info@sundiskfamily.cz
skupiny@sundiskfamily.cz
tomas.koudelka@sundisk.cz
Web:http://www.ubytovanimalaskala.cz/cs/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: vícelůžkové
Vodácká ubytovna U Tlusťocha nabízí levnou variantu ubytování na Maloskalsku pro vodáky, cyklisty, turisty i horolezce. Uvnitř ubytovny je vše zařízeno tak, jak to měli původní majitelé tohoto domu. Jednoduše a účelně. Nehledejte tady supermoderní zázemí. Nic není nové, ale vše je opravené a plně funkční. Toto ubytování je ideální pro větší partu, která se přes den toulá po výletech a večer se sem vrací pro nocleh i společné posezení u ohniště. Součástí zahrady je také kryté venkovní posezení. Cyklistům nabízíme možnost uzamčení kol ve sklepních prostorách ubytovny.
 
 

Co u nás najdete 

  • Ubytování pro 30 osob
    Ubytovna U Tlusťocha má celkem 6 místností, z toho 5 ložnic a 1 společenskou místnost s velkým jídelním stolem, s kuchyňským koutem a základním vybavením včetně lednice. Součástí ubytovny jsou dvě samostatná WC a 2 koupelny se sprchovým koutem.

  • Parkování 
    Parkování je přímo u ubytovny. Přijedete k nám z centra obce po asfaltové cestě. Prosíme, dodržujte předepsanou rychlost v obci. V plné sezóně je zde spousta pěších a cyklistů včetně těch nejmenších.

  • Společenskou místnost

  • Kryté posezení a zahradu s ohništěm

  • Free Wi-Fi
Zážitky máte na dosah
Díky umístění ubytovny přímo u sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna s největší půjčovnou lodí na Jizeře máte všechny služby tohoto areálu na dosah.  Můžete využít sportoviště - antukové hřiště pro nohejbal či beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, občerstvení, služby informačního centra, půjčovnu lodí a koloběžek pro kombinované výlety tam na lodi a zpět na koloběžce.

Ubytovnu najdete v centru Malé Skály pod Suchými skalami, z okna uvidíte na Žlutou plovárnu, ikonickou budovu na pilířích na břehu řeky Jizery, a na skalní hrad Vranov Pantheon.

Užijte si krásy a nekonečné možnosti výletů na Maloskalsku!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load