ENDERUPLNL

Koloběžky a lodě Český ráj

Český ráj

Infoshop Vejměnek, Vranové I. díl 12
Malá Skála, 468 31

GSM:+420 773 233 550
E-mail:kolobezky-ceskyraj@email.cz
infocentrum.malaskala@email.cz
Web:www.kolobezky-ceskyraj.cz
www.vejmenek.cz
www.facebook.com/kolobezkyceskyraj
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Půjčovna koloběžek a lodí na Malé Skále. Tuto službu nabízí soukromé informační centrum Infoshop Vejměnek. Dále nabízí i teambuilding a organizované školní výlety.
 
 

Půjčovna koloběžek


Je vybavena českými kvalitními koloběžkami Kostka. Můžete přijít a nezávazně si koloběžky vyzkoušet. Domovské stanoviště se nachází v areálu Boučkova statku na Malé Skále a k tomu provozují ještě pět dalších stanovišť (Dolánky, Frýdštejn, Besedice a 2x Jičín).

Součástí půjčovny na Malé Skále je také testcentrum a prodejna koloběžek.

Půjčovna lodí


V nabídce jsou kanoe a rafty, na kterých si můžete splout jeden z nejkrásnějších úseků Jizery, který je vhodný pro každého. Začátek plavby může být přímo ode dveří jejich infocentra nebo Vám v případě Vašeho zájmu lodě připraví nad jez, kde si můžete vybavení v klidu vyzkoušet na klidné vodě a plavbu zahájit splutím šlajsny maloskalského jezu. Zhruba po osmi kilometrech plavby krásným údolím a dvěma největšími meandry Jizery minete výletní restauraci Zrcadlová Koza a o půl kilometru dál v Dolánkách u Turnova plavba končí. Zde již pro Vás budou připraveny koloběžky, na kterých se proti proudu Jizery vrátíte zpět na Malou Skálu. Cesta vede přírodní rezervací Bučiny u Rakous, mezi loukami u Jizery, kde se popásají stáda ovcí a najdete i klidná zákoutí vhodná ke slunění a relaxu u řeky.
 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2023  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load