ENDERUPLNL

Kanoe, rafty, koloběžky LODEKOZA.CZ

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 737 501 491
E-mail:lodekoza@centrum.cz
Web:www.lodekoza.cz
www.kolobezkykoza.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Půjčovna lodí a koloběžek na Malé Skále.
 
 

Půjčovna lodí

Zavedená půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčují kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působí na středním toku Jizery – tedy mezi Podspálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rodinou či přáteli. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba i na Kamenici.

Ve flotile půjčovny lodí najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Zprostředkování všech volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi, školy a skupiny lidí, kteří mají zájem prožít aktivní dovolenou v Českém ráji. Možnost ubytování a stravování ve zdejší restauraci Ostrov, nebo u Zrcadlové kozy.

Půjčovna koloběžek

Půjčovna Koloběžky Koza je jedním z předních poskytovatelů outdoorových služeb v Českém Ráji. V nabídce naleznete kvalitní české koloběžky Kostka, které Vám pomůžou užít si v regionu skutečně nezapomenutelné chvíle volna.  Splujte nejhezčí úsek Jizery z Malé Skály k Zrcadlové koze/ Dolánek a zpět se vratíte na koloběžkách po nové cyklostezce. Koloběžky Vám půjčí na několika místech Českého ráje.

Princip je jednoduchý: z Malé Skály do Dolánek na lodi, zpátky na koloběžce. Kombinace lodí a koloběžek je výborná zábava pro celou rodinu.

 

Navigace

 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  Kontakty
 |  Intraweb
Liberecký kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load